ZOBACZ POWTÓRKĘ WEBINARU

POWTÓRKA DOSTĘPNA JESZCZE PRZEZ:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Czyli dokładnie tyle, ile PREMIEROWA CENA MOJEGO NAJNOWSZEGO E-BOOKA! 

E-Book: INTUICYJNA INTERPRETACJA SNÓW
wraz z nagraniem: WŁADCA SNÓW

 

Dzięki temu e-Bookowi:

A DO TEGO TRANS, który pozwoli Ci:

Pozwól, że przedstawię Ci Mój cudowny, pierwszy E-Book „Intuicyjna Interpretacja Snów”. 

Jest to E-book, który powstał na potrzeby Moich Mistrzów odczytu intuicyjnego jako wiedza, która pomaga w pełnym, duchowym odczycie rzeczywistości

E-book porusza temat snów, ich symboliki oraz wizji sennej. Jest to tak naprawdę pełne szkolenie odczytu osobistej symboliki wizji sennych, który moim zdaniem niesamowicie przydaje się także w odczycie wizji rzeczywistości. 

E-book ten zawiera informacje na temat ogólnego pojęcia snu z perspektywy zarówno psychologicznej jak i duchowej. Przedstawiam w nim praktyki, które pomagają mi w analizie snu jak i w pogłębieniu jego jakości. 

 

TYLKO TERAZ AŻ 30% TANIEJ

SKORZYSTAJ Z PREMIEROWEJ OKAZJI

Standardowa cena po promocji: 139 zł

Cena PREMIEROWA
do 30-go listopada do 23:59: 89 zł 

Nazywam się

SYLWIA SEYA WIŚNIOWSKA

JESTEM PSYCHOTRAUMATOLOGIEM ORAZ CERTYFIKOWANĄ HIPNOTERAPEUTKĄ REGRESYJNĄ.​

Od lat zajmuję się pracą na głębokich poziomach świadomości wykorzystując trans hipnotyczny oraz autorskie metody odczytywania sygnałów, które są historią naszego wewnętrznego świata.

Przez wiele lat pracowałam z ludzką podświadomością oraz analizowałam prawdopodobieństwa wydarzeń wraz z moimi podopiecznymi. Otarłam się po drodze o różnego rodzaju zasady fizyki kwantowej, psychologii, ustawień, numerologii, biologii totalnej a nawet ezoteryki czy astrologii. Niektórzy znają mnie z odczytu kart, które kiedyś postrzegałam jako bardzo fascynujące. Korzystałam niejednokrotnie z takiego odczytu u koleżanek z branży w chwilach kryzysu. Aż w końcu zrozumiałam na czym to wszystko polega. 

Oświecenie przyszło wraz ze zrozumienie ludzkich perspektyw oraz różnorodnego wielowymiarowego postrzegania rzeczywistości każdego człowieka. Zobaczyłam jak każdy jest INNY i niepowtarzalny a równocześnie często żyjemy podobnymi historiami. 

zobacz co moi klienci mówią o mnie i mojej pracy

Najczęściej zadawane pytania

Co jeszcze potrzebujesz wiedzieć?

Dostęp otrzymujesz od razu po zakupie. Pobierasz na swoje urządzenie i masz na zawsze!

Nie, to plik w wersji pdf, więc otworzysz go na każdym smartfonie, tablecie czy komputerze.

E-Book ma 89 stron.

 

Nagranie trwa 33 minuty i 50 sekund.

Po zakupieniu dostajesz na skrzynkę e-mail hasło z logowaniem do platformy na kwantowazmiana.elms.pl. Na platformie masz dostęp do swoich produktów a w tym e-booka z nagraniem powitalnym, wstępem jako osobne nagranie oraz transem hipnotycznym „władca snów.” Wszystko jest do pobrania na platformie, do której dostajesz dostęp. Właśnie na tej platformie potrzebujesz się zalogować.

Nie, produkty cyfrowe nie podlegają zwrotom, ale… Jestem pewna, że będziesz zachwycona tym zestawem!

Copyright Ⓒ The Lighthouse Studio Sylwia Wiśniowska