POZNAJ MNIE

Od artystki do kreatorki wymiarów
- wszystko, co potrzebujesz wiedzieć o swojej nowej przewodniczce

Moja Historia

Z wykształcenia jestem Mgr Sztuk Wizualnych, Pedagogiem oraz studentką Psychotraumatologii. Zajmuję się szerokopojętą energoterapią, Recall Healing oraz terapią frekwencyjną. Posiadam ukończone testy PCP. 

Jestem praktykującą od wielu lat hipnoterapeutką, pasjonatką skoków kwantowych oraz Racall Healing. Zajmuję się także chirurgią fantomową, badaniem aury oraz biopola.

Dla wtajemniczonych

Jestem medium. Wizję przychodzą do mnie przez obrazy, sny, odczucia, słowa. Kilka lat temu podczas wszelkich prób badań w różnych instytucjach odnośnie moich wizji i darów dowiedziałam się, że jestem po prostu charyzmatykiem i taka moja uroda. Pewne działania, które zachodzą przy pracy ze mną są jeszcze trudne do pojęcia i wytłumaczenia nawet przez fizykę kwantową. 

Dlatego swego czasu wstydziłam się swoich zdolności. Bałam się tego co inni nazywali darem dlatego go ukrywałam. Ostatecznie zrozumiałam, że każdy ma wewnętrzną moc lecz nie każdy z niej korzysta. Dlatego pragnę ją aktywować w innych aby każdy świadomie kreował swoje życie. 

 

Jestem
miłością
taką jak Ty

Moja Wizja

Moją intencją jest aktywowanie wewnętrznej miłości i zrozumienia do świata i ludzi, która jest w każdym człowieku. Wibracje lęku i negatywnych emocji są jak najbardziej normalne i naturalne w świecie 3D natomiast nie muszą określać życia człowieka. 

Pragnę aby każdy człowiek czuł się wolny i żył w zgodzie ze swoją wewnętrzną prawdą, talentami i wartościami.

 

Radykalne zrozumienie praw Wszechświata to najprostsza droga do szczęścia, spełnienia i obfitości. Moim założeniem jest doprowadzić Ciebie do Twoich wyznaczonych celów w jak najbardziej przyjemny, bezpieczny i pełen miłości sposób. 

Dlaczego zależy mi na tym abyś był szczęśliwy?

Bo szczęśliwy człowiek to szczęśliwy Świat.

Jestem częścią tego świata tak samo jak TY.

 

Dlaczego warto pracować
właśnie ze mną?

Bezpieczeństwo

Jestem osobą spokojną lecz wyjątkowo radosną, kreatywną i skuteczną.
Poczujesz przy mnie bezpieczeństwo i opiekę, której potrzebuje zagubiona istota.

Pracuję na wielu poziomach, w wielu wymiarach opiekując się równocześnie wszystkimi Twoim alternatywnymi wersjami. Łącze przyjemne z pożytecznym.

Zmiana nie musi być bolesna czy nudna. Może być radosna, kreatywna i ciekawa.

BLISCY SĄ WAŻNI

Czego pragnę dla Twoich bliskich?

Aby skorzystali jak najbardziej na Twojej wewnętrznej przemianie. Abyś nauczył się pracować z energią do tego stopnia byś mógł praktykować wewnętrzną miłość ze swoimi najbliższymi. Pragnę abyś nie tylko osiągnął sukces lecz dzielił się wiedzą z innymi.

BRAK POWROTÓW

Dlaczego nie chcę abyś wracał?

Chcę aby Nasze sesje były nie tylko programowaniem czy oczyszczaniem lecz równocześnie nauką, którą weźmiesz sobie do serca i będziesz korzystał z niej przy kolejnych rozterkach czy życiowych dylematach samodzielnie...

0
Lat Doświadczenia
0
Autorskich Programów
+ 0
Zadowolonych Klientów
+ 0
Sesji Indywidualnych

client testimonial

testimonial
Some Possitive Feedback That Encourage Us.
“Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore fugiatests dolo nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, suntin culpaquies officia erunt mollit anim id est laborum. Sed ut perspiciatis unde omnis istenatus isnt error voluptatem accusantium doloremque laudantium”
Mary Scott
Designer, Artbees Themes
instructor
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua Egestas purus viverra accumsan in nisl nisi Arcu cursus vitae congue mauris rhoncus aenean vel elit scelerisque In egestas erat imperdiet sed euismod nisi porta lorem mollis
Cameron Griffin
Designer, Artbees Themes
clients1
clients2
clients3
clients4