Sylwia "Seya" Wiśniowska

Psychotraumatolog, hipnoterapeutka

OD ARTYSTKI DO TERAPEUTKI

Kim jestem?

Z wykształcenia jestem psychotraumatologiem, pedagogiem oraz dodatkowo mgr sztuk wizualnych. Posiadam również certyfikat z hipnozy regresyjnej a także ukończone testy PCP.

Na codzień zajmuję się coachingiem hipnotycznym. Pracuję na głębokich poziomach świadomości, czyniąc terapię i rozwój osobisty kreatywnym procesem. Ważna jest dla mnie różnorodność oraz indywidualne podejście do każdego podopiecznego.

Poczujesz przy mnie bezpieczeństwo oraz opiekę, której potrzebujesz przy trudnym procesie jakim jest kwantowa transformacjaPracuję na wielu poziomach, w wielu wymiarach opiekując się równocześnie wszystkimi Twoim alternatywnymi wersjami.

 

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Łączę przyjemne z pożytecznym. Zmiana nie zawsze musi być bolesna czy nudna. Może być radosna, kreatywna i ciekawa.

Chcę, aby nasze sesje były nie tylko programowaniem czy oczyszczaniem, lecz równocześnie nauką, którą weźmiesz sobie do serca i będziesz korzystał z niej przy kolejnych rozterkach czy życiowych dylematach.

 

Moja Misja

Moją intencją jest aktywowanie wewnętrznej miłości i zrozumienia do świata i ludzi, która jest w każdym człowieku.

Wibracje lęku i negatywnych emocji są jak najbardziej normalne i naturalne w świecie, natomiast nie muszą określać życia człowieka.

 

Moja Wizja

Pragnę, aby każdy człowiek czuł się wolny i żył w zgodzie ze swoją wewnętrzną prawdą, talentami i wartościami. Radykalne zrozumienie praw wszechświata to najprostsza droga do szczęścia, spełnienia i obfitości.

Moim założeniem jest doprowadzić jednostkę do jej wyznaczonych celów w jak najbardziej przyjemny, bezpieczny i pełen miłości sposób.

 
CHCESZ ZE MNĄ PRZETRANSFORMOWAĆ SWOJE ŻYCIE?

Umów się na bezpłatną konsultację

Krok 1:
Umawiasz się na bezpłatną konsultację

Kliknij w przycisk poniżej i wybierz pasujący termin. Wszystkie dostępne terminy znajdziesz w kalendarzu. Jeśli jakiś termin się nie wyświetla, oznacza to, że jest już zajęty.

Krok 2:
Tworzymy plan działania dopasowany do Ciebie

Na konsultacji poznaję Twoje wyzwania i dotychczasowe doświadczenia, dzięki czemu mogę podpowiedzieć Ci, jaka droga będzie dla Ciebie najlepsza.

Krok 3:
Ustalamy ilość sesji i terminy naszych spotkań

Dogrywamy szczegóły logistyczne, dokonujesz płatności za wybraną przez siebie opcję i umawiamy się na naszą pierwszą sesję, gdzie od razu przechodzimy do pracy.

Konsultacja jest bezpłatna i ma nam dać możliwość poznania się oraz dobrania najlepszych rozwiązań dla Twojego wyzwania. Konsultacja nie jest bezpłatną poradą.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer