Skip to content Skip to footer
POZNAJMY SIĘ

Nazywam się Sylwia Seya Wiśniowska

Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką regresyjną, psychotraumatologiem, pedagogiem a także, z czego jestem niezmiernie dumna i zawsze będę, mgr sztuk wizualnych!

Obecnie również studentką psychologii klinicznej w tym także podstaw neuropsychologii.

Moja ciekawość świata, wrażliwość i dary a także popełniane błędy i doświadczenia pomogły mi aktywować w sobie postrzeganie wielowymiarowe. Połączyłam to z uziemionym spojrzeniem przez pryzmat naukowy.

MÓWIĄ O MNIE

Nowoczesna Szamanka,
która postanowiła połączyć
serce z rozumem

OD ARTYSTKI DO TERAPEUTKI

Kim jestem?

W nauce wzbogaconej o duszę i pasję do życia znalazłam absolutną pełnię.

Na codzień zajmuję się coachingiem hipnotycznym.

Pracuję na głębokich poziomach świadomości, czyniąc terapię i rozwój osobisty kreatywnym procesem. Ważna jest dla mnie różnorodność oraz indywidualne podejście do każdego podopiecznego.

Poczujesz przy mnie bezpieczeństwo oraz opiekę, której potrzebujesz przy trudnym procesie jakim jest kwantowa transformacja. Pracuję na wielu poziomach, w wielu wymiarach opiekując się równocześnie wszystkimi Twoim alternatywnymi wersjami.

Pasjonatka z nauki,
Praktykantka z serca

Joanna Śledziona

Zrozumiałam dzięki Tobie, że to czas ruszyć po swoje i przestać się zastanawiać czy to już, lub czekać na to jak ktoś mi zapewni ze coś się uda. Ruszam w swoją drogę. To mój czas.

Joanna Śledziona

Dietetyk kliniczny | Sklep FitlineFood.com
Katarzyna Argulewicz

To był przełom w moim życiu na każdym poziomie… emocjonalnym, rodzinnym, finansowym. Skoki kwantowe przynoszą niemal natychmiastowy efekt, tak że trudno uwierzyć, czy to real czy sen…

Katarzyna Argulewicz

Przedsiębiorczyni
Karina Deziderieva

Dziękuję za to co robisz, rozwój osobisty to długa droga, ale najważniejsze to mieć dobrego przewodnika i ty jesteś idealnym przewodnikiem,

Karina Deziderieva

Fotograf | KD Photography
dlaczego robię to, co robię

Poznaj moją historię

Już od najmłodszych lat poszukiwałam siebie i sensu życia. Interesowałam się zarówno światem duchowym jak i światem nauki. Moim ulubionym zajęciem w dzieciństwie było czytanie encyklopedii naukowych oraz analiza przyrody, świata i wszystkich jego istot. Ponieważ zawsze postrzegałam więcej i bardziej, czułam się niezrozumiana przez rówieśników i nazywana dziwakiem.

Miałam swój świat i swoje kredki.

Jestem osobą wysokowrażliwą dlatego opuszczając dość wcześnie rodzinny dom w celu poznawania świata, ze swoją ciekawością wobec życia i doświadczania czekało na mnie wiele wyzwań. Początkowo zatem zawołała mnie Akademia Sztuk Pięknych. Czułam, że tam się odnajdę. W tym czasie nieźle w swoim życiu nabroiłam bo okazało się, że artystą to jestem dosyć kontrowersyjnym. Dyplom magisterski skończyłam z kilkoma nagrodami, wystawami i filmami na swoim koncie.

wyruszam, by odkryć siebie

Podróże

Kiedy skończyłam ASP wyruszyłam w międzynarodową podróż aby zrozumieć siebie oraz swoje podejście do tworzenia relacji, które nigdy nie było moją mocną stroną.

Wtedy pojawiła się ezoteryka i całe podziemie mistyki, które z perspektywy czasu okazało się ucieczką od rzeczywistości. Eksperymentowałam z Akashą na różne sposoby. Była Ayahuasca, Kambo i wiele różnych rodzajów świętej medycyny. Nie żałuję tych doświadczeń lecz dziś rozumiem, że nie są one jedynym wyjściem i nigdy nie zastąpią prawdziwej terapii z traumą.

Prawda jest taka, że to co uznawałam za duchowość było fałszem. Poszukując wpadałam tylko z systemu w system a w tym także w astrologię, numerologię, tarot czy różne formy wierzeń ruchu New Age. Powodowało to u mnie jeszcze większy lęk wobec życia. Pogłębiały moją traumę. Odrywały mnie od rzeczywistości.

Otrzymywałam sygnały,  że nie mam prawa wyboru, że ktoś narzuca mi to kim jestem i co mogę w życiu osiągnąć. Poznając wiele systemów filozoficznych, duchowych i religijnych dostrzegłam ogromną pułapkę bez wyjścia. Wtedy pojawił się we mnie bunt. 

Tak jak wcześniej czułam frustracje wobec ograniczonych sceptyków i niektórych naukowców, którzy na wszystko patrzą jedynie przez “namacalne dowody” tak samo miałam bunt wobec oderwanych od rzeczywistości Duchowych Guru. 

To był moment pierwszego przebudzenia wolności.
Tęsknota za samostanowieniem i wolną wolą, która jest dana każdemu i nikt nie ma prawa jej nam odbierać. Żaden system, żadna religia, żaden Guru.

dlaczego robię to, co robię

Bunt

Mój bunt ugasiłam poprzez lata terapii z różnymi specjalistami ale to praca z cudowną bioenergoterapeutką, która dostrzegła moją wrażliwość, dobre intencje, mój talent wzbudziła we mnie potrzebę aby pracować z ludźmi prowadząc ich do wolności. Nie raz słyszałam, że mam ogromne zdolności do pracy z energią oraz analizy źródła problemu. Potwierdziły to nawet testy PCP ( Polskiego Cechu Psychotronicznego ) gdzie mój dar także został doceniony przez Mistrza Karola Jóźwiaka..

Jednak często gdy pytają mnie gdzie się tego nauczyłam, odpowiadam: W moich wszystkich podróżach i praktykach z ludźmi. W dużej mierze jestem samoukiem. Postrzeganie wielowymiarowe z pewnością zawdzięczam sztuce. Cała reszta to moja ciekawość wobec ludzkiej psychiki, która nigdy się nie skończyła. Początkowo były to książki, kursy, nagrania i praktyka na znajomych. Dopiero po pewnym czasie zdecydowałam się na profesjonalny kurs hipnozy regresyjnej, w którym wciąż brakowało mi podstaw psychoterapii. Wtedy podjęłam decyzję o studiach psychologicznych i psychotraumatologicznym.

Okazało się to cudownym dopełnieniem.

dlaczego robię to, co robię

Sprzeciw wobec fałszywej duchowości

Dziś jestem już mniej zbuntowana i mocno stąpam po ziemi ale nie zapominam o duchowości, która jest tym brakującym ogniwem naszego ziemskiego doświadczenia. Jestem w stanie w ciągu 5 minut zauważyć źródło problemu oraz przewidzieć alternatywny prawdopodobieństwa. Nie bez powodu nazywają mnie geniuszem. 

Sprzeciwiam się fałszywej duchowości i wszelkim kultom Guru. Nie ma we mnie zgody na manipulacje poprzez wciskanie człowieka w jakikolwiek system czy to ezoteryczny czy religijny. Rozumiem jednak, że to też jest część czyjejś drogi.

Nie zrozum mnie źle uważam, że astrologia, numerologia, nurty filozoficzne czy religijne mają w sobie mnóstwo ciekawości i można zrobić z nich świetne narzędzie do pracy z własną osobowością. Często korzystam z nich w swoich badaniach. Niemniej jednak żaden system nie ma prawa Cię więzić, ograniczać czy określać Twojej przyszłości.

Równocześnie namawiam sceptyków do postrzegania wielowymiarowego oraz kontaktu ze swoją duszą. Balans to istota spełnionego życia.

Duchowość to wolna wola.

komu pomagam

Z kim pracuję?

Pracuję zarówno z ludźmi biznesu, celebrytami, przedsiębiorcami, artystami, lekarzami, psychologami, terapeutami, trenerami, liderami jak i z każdym kto chce zmienić swoje życie poprzez aktywację potencjału i wolności duszy.

PS. Mówię w 4 językach (narazie). Aktywowałam sobie to poprzez prace z pełnym potencjałem.

Porozmawiasz ze mną w języku:

polskim ( narodowy ), angielskim ( zaawansowany), hiszpańskim ( zaawansowany ), niemieckim, portugalskim i francuskim

Był czas kiedy podczas podróży ze świętą medycyną przemówiłam nawet w języku światła. Mój logiczny umysł uznał go za język emocji, wibracji. Fascynujące doświadczenie. Uśmiecham się pod nosem pisząc to i pozdrawiam tych, którzy ze mną dzięki niemu rozmawiali.

Dostęp do talentów i możliwości mamy w historii naszego Rodu. Dlatego wierzę, że każdy może nauczyć się czego chce i ma do tego warunki.

Natalia Janiszek

Natalia Janiszek

Przedsiębiorczyni | Business Woman

Aż miałam łzy! W 100% tak trafnie, że aż jestem w szoku! Dziękuje Kochana 🙏🏼

29/09/2023
Natalia Chmielewska

Natalia Chmielewska

Psycholog | Psycholog z Księżyca

Odczyt był mega! Miałam ciary i łzy w oczach. Dziękuję! Jesteś cudowna ❤️❤️❤️

29/09/2023
Katarzyna Argulewicz

Katarzyna Argulewicz

Przedsiębiorczyni

Sejko coś Ty mi dziś zrobiła… Mega robota. Jestem zmęczona, ale czuję, że to było gigantyczne… Powiem Ci, że wdzięczna jest Ci cała moja rodzina… Tylko jeszcze o tym nie wie 😉

29/09/2023
Kamil Lizurej

Kamil Lizurej

Hipnoterapeuta | Trener Mentalny

Skoki kwantowe z Seyą to zdecydowanie moje największe odkrycie tego roku. Totalna transformacja we wszystkich obszarach i to błyskawicznie. Polecam każdemu!

02/10/2023
Ewa Łukowska

Ewa Łukowska

Kancelaria Frankowa SubiGo | Kancelariasubigo.pl

Na mnie to mocno działa bardzo. (…) chciałam Cię pochwalić, że nie trzeba skończyć całego kursu, żeby coś zaczęło kiełkować!

02/10/2023
Magdalena Gut

Magdalena Gut

Barber | Men's Zone

Skoki to po prostu magia sama w sobie 💫 Tyle wiedzy od Ciebie! Jesteś cudowna 💐

02/10/2023
Anna Budkowska

Anna Budkowska

Spiritual Coach | Wiedźma Transformacji

Piszę, żeby podziękować za przekaz kolektywny. Był dla mnie uporządkowaniem i podsumowaniem podróży, które już odbyłam, tych podróży w głąb siebie, w historie rodu i podświadomości. Tak niesamowicie w punkt! To niesamowite, jak doskonale wpisał się w to co odkrywam, co słyszę od innych, co mi mówią widzące kobiety, co ja sama widzę i czuję. No magia! ✨🙏🏼

02/10/2023
Justyna Taras

Justyna Taras

Kosmetolog | House of Beauty

Cieszę się, że poznałam Ciebie, a wtedy też nauczyłam się poznawać siebie 🍀 A kiedy poznałam siebie, to poznałam mojego najlepszego człowieka ❤️ Dziękuję Kochana ❤️

02/10/2023
Donata Zawojak

Donata Zawojak

Fashion Designer | MiaFashion.co.uk

 Skoki kwantowe są po prostu nieziemskie! Przyszedł też do mnie pomysł na biznes! a co więcej! Nawet rozwiązania na pojawiające się “przeszkody” na rozpoczęcie. Poczułam taką lekkość i całkowite zrozumienie. A także wzruszenie, że przecież ja też mogę coś swojego stworzyć i że ja na to zasługuję i że mogę kreować. Wszystko leży w moich rękach. 

02/10/2023
Dominika Ligman

Dominika Ligman

Kosmetolog | Extrime Gabinet fryzjersko-kosmetyczny

Super się czułam podczas tego skoku, mega wdzięczność i miałam fajne wizje, takie pozytywne ❤️ Dziś też cały dzień sobie mówiłam: “Doceniam” – odnośnie tej konkurencji i wiesz, że te moje lęki się rozpływały! Genialne to jest.

02/10/2023
Jacek Zmarzlik

Jacek Zmarzlik

Trener Mentalny | Alchemik Życia

No mi się bardzo podobało wiele rzeczy mi rozjaśniło i rozluźniło w ważnych dla mnie sferach pozwolić pójść na przód i działać nie sabotując się. Także chciałem podziękować i powiedzieć że świetna robota!

02/10/2023
Radosław Góźdź

Radosław Góźdź

Trener, Fizjoterapeuta | Fabryka Formy Bałtyk

Po sesji z Tobą znów dużo się dzieję i zmienia. Mam wrażenie, że widzę więcej i rozumiem więcej a przede wszystkim czuję a długo byłem wyjałowiony z pozytywnych emocji. Zacząłem bardziej wszystko doceniać i widzę też to docenienie, którego mi brakowało. Aż ciężko mi było napisać to zadanie domowe od Ciebie jakiego doceniania mi brakuje bo nagle okazało się, że wszystko czego myślałem, że nie mam – mam. Mam magicznie! Dziękuję…

02/10/2023
Pavlo B.

Pavlo B.

Kierownik Budowy Statku | Twórca Aplikacji

I just wanted to thank you for everything, I think the three sessions we had have changed my perception of this life in a way and changed my energy. You helped me to behave happier and the person I want 😊

I’ve met a lot of really nice people recently and I’m having a lot of fun, I feel happy and I think that’s what I really need. Everyone I met told me after we got close that they felt some kind of warm and good energy from me that made them want to stay with me 😊

 Also two weeks ago I just thought “why not?” and I bought tickets to Bangkok and then to Bali and I’m flying there with my friends😅🥳

Thank you again 🙏🏻

29/12/2023
Aleksandra Matusiewicz

Aleksandra Matusiewicz

Trenerka Emocji | Czule o życiu

To co robisz, to jest totalny sztos i magia i cieszę się, że zdecydowałaś się otworzyć swój biznes, bo wprowadzasz ogromną zmianę na lepsze… Prowadzisz też w tej zmianie innych ludzi!

04/01/2024
Magdalena EM

Magdalena EM

Brak

Miałam okazję posłuchać Seyę na Zlocie Fanów Zdrowia w Łodzi…💞Niesamowita Istota Duchowa 🌹Polecam zapisy na jej webinary 👍👍👍Ja się piszę🙏🏻

04/01/2024
Jolanta Kutyba

Jolanta Kutyba

Konsultantka Lifewave

Sztos! Petarda po prostu😄💥Skąd wiem?🤔Bo znam ją osobiście😉Bo właśnie uczestniczę w jej kursie😁Bo szkoliła społeczność Lifewave w Łodzi😃Tych BO może być dużo 👍Najlepiej sprawdźcie sami ☘️Polecam serdecznie!🌹

04/01/2024
Nelly_G_1980

Nelly_G_1980

Anonimowo

 Jesteś wspaniała🥹💜 Ja otwieram restaurację 😂 Więc moja odwaga wzrosła do high level. 2 lata temu myślałam, że umiem tylko gotować i sprzątać! Nie mamy pojęcia jak bardzo zmieniamy rzeczywistość słuchając podświadomości. Rzuciłam nałogi które mnie blokowały! Dziękuję…

04/01/2024
Aleksandra Dobersztyn

Aleksandra Dobersztyn

Florystka | Kwiaciarnia Janowiec Wlkp Anna Dobersztyn

Kochana ale się poryczałam jak nigdy ale było mi to bardzo ale to bardzo potrzebne. To nie jest przypadkowy dzień tego nagrania. Od wtorku do wczoraj wieczora miałam ogromne procesy, a to było po prostu jak grom z jasnego nieba ✨✨✨ bardzo rozświetliło mi to moja droge💫💫 Jestem wdzięczna, za Was, że mogłam Was poznać ❤️❤️ Kocham Was i dziekuję ❤️❤️❤️ Z wdzięcznością ❤️❤️❤️✨✨✨

04/01/2024
Zbigniew Pawlewski

Zbigniew Pawlewski

Przedsiębiorca | Nanol.pl

Nie mogę wyrazić wystarczająco swojej wdzięczności wobec Sylwii za jej zaangażowanie i wkład w moje życie. Jej warsztaty są naprawdę wyjątkowe i polecam je każdemu, kto pragnie odmienić swoje życie i osiągnąć prawdziwe spełnienie. Dziękuję, Sylwio, za Twoją nieocenioną wiedzę i inspirację. Twoje warsztaty są prawdziwym darem dla każdego, kto pragnie zmienić swoje życie na lepsze. Z całego serca POLECAM!

09/01/2024
Karina Deziderieva

Karina Deziderieva

Fotograf | KD Photography

Kochana, w końcu skończyłam książkę. Jest rewelacyjna, prosta w czytaniu i zdecydowanie nie będzie odpowiednia dla osób, które po prostu lubią czytać i poznawać nowe rzeczy, bo to co w niej zawarte wymaga poświęcenia czasu i praktyki już po przeczytaniu, dlatego też jest wyjątkowa i zapewne zanim się nauczę poprawnie odczytywać swoje sny to jeszcze wiele razy do niej wrócę. Jest to książka, którą moim zdaniem najlepiej mieć pod ręką, przynajmniej na początku swojej drogi odczytów. 

10/01/2024
Grażyna Sienicka

Grażyna Sienicka

Pielęgniarka | Konsultantka Lifewave

Pozyskałam nowych klientów I zwiększyłam obroty…a wszystko to przyszło tak naturalnie… do końca nie wiem jak to zrobiliście, ale jestem niezmiernie wdzięczna, za wszystko!

20/01/2024
Janusz Wadecki

Janusz Wadecki

Przedsiębiorca | Konsultant Lifewave

Wiedza i umiejętności zdobyte podczas kursu są cennym atutem w rozwijaniu działalności biznesowej. Dziękuję za podzielenie się swoim pozytywnym doświadczeniem – inspirujące dla mnie i innych. Powodzenia w dalszym rozwoju!

20/01/2024
Hanya McJohnson

Hanya McJohnson

Przedsiębiorczyni

Dajesz bardzo dużo innym z siebie każdego dnia – mam nadzieję ze każda dobra energia wysłana z Twojego serca trafi dziś do Ciebie zwielokrotniona 1000000 razy 🤍🤍🤍

20/01/2024
Anna Łatacz-Pawłowska

Anna Łatacz-Pawłowska

mgr prawa, Manager FLP, Trenerka Biznesu | Mentalna

Seyka jest niezwykłą trenerką duszy, pełną ciepła, autentyczności, dobra, wartości, wiedzy i bogatych doświadczeń, którymi się dzieli w swoich genialnych kursach i szkoleniach w wyjątkowy sposób. Jeżeli ktoś szuka przewodnika po duchowym świecie to Seyka jest w tym MISTRZYNIĄ. Polecam pracę z Seyką osobom, które pragną mieć lepszy kontakt ze swoją intuicją a także przechodzić przez zmiany na głębokim poziomie duchowym. Polecam z całego ❤️

23/01/2024
Martyna  Czechowska

Martyna Czechowska

Kosmetolog | FixYourSkin.kosmetologia

Mentoring jest super ważną rzeczą. Czuć od człowieka czy on jest gotowy żeby w ogóle ludzi poprowadzić i jak jest gotowy to wszystko płynie. My poczuliśmy się zaopiekowani, czuliśmy się po prostu dobrze.

25/01/2024
Kamil Grabowski

Kamil Grabowski

Ochroniarz | OSK Spectra

Jako mężczyzna byłem zamknięty w swoich uczuciach ale warsztaty pozwoliły mi się otworzyć na moje własne wnętrze. To ważne w czasach kiedy każdy bierze udział w wyścigu szczurów podążając za materializmem.

25/01/2024
Ligia Tkaczyk

Ligia Tkaczyk

Founder and Owner OSK Spectra

Ona ma taką MOC, że pomaga ludziom po prostu. Z serca a nie z jakiegoś powodu materialnego. Ona nie ma takich pobudek. Każdy kto ją spotka i pozna bliżej to zrozumie. To jest osoba z misją.

25/01/2024

Misja

Moją intencją jest aktywowanie wewnętrznej miłości i zrozumienia do świata i ludzi, która jest w każdym człowieku.

Poziomy świadomości lęku czy innych negatywnych emocji są jak najbardziej normalne i naturalne w świecie, natomiast nie muszą określać życia człowieka.

Znam metody aby w prosty i przyjemny a w dodatku kreatywny sposób wyciągnąć poziom świadomości i aktywować generator na wysoką wobrację.

 

Wizja

Pragnę, aby każdy człowiek czuł się wolny i żył w zgodzie ze swoją wewnętrzną prawdą, talentami i wartościami. Radykalne zrozumienie praw wszechświata to najprostsza droga do szczęścia, spełnienia i obfitości.

Moim założeniem jest doprowadzić Ciebie do wyznaczonych celów Twojej Duszy w jak najbardziej przyjemny, bezpieczny i pełen miłości sposób.

 
jak pracuję

Dlaczego warto?

Łączę przyjemne z pożytecznym. Zmiana nie zawsze musi być bolesna czy nudna. Może być radosna, kreatywna i ciekawa.

Łącze tutaj to co znane z tym co jeszcze niepoznane.

Wyrusz ze mną w podróż, a zobaczysz, że też masz w sobie nieograniczony potencjał.

popracujmy razem...

Wielowymiarowo

Chcesz będę terapeutą.

Nie chcesz terapii…? 

Mogę być szamanką, szeptuchą, medium, której szukasz.

Do wyboru do koloru ale… oboje dobrze wiemy, że niezależnie jak mnie nazwiesz liczy się jedno: Twoje serce i Twój Sukces czyli Twoje szczęście.

I nie wiem jak ty ale ja czuję, że oboje chcemy go tak samo.

Uziemienia z Duszą
Uduchowienia na Ziemi.

Na sesji porozmawiamy, przeanalizujemy, przetransformujemy, popłaczemy a potem…zrobimy imprezę! Zatańczymy niczym Grek Zorba po tym jak zawaliła się kopalnia.

Wiesz już Kim jestem Ja.
To, co z tym zrobisz, pokaże mi, Kim Jesteś TY.

Do zobaczenia w podróży

Namaste…

Seyka

Zaufało mi ponad
0+

klientów

 
Robię to już od
0

lat

 

Jak zacząć?

Kliknij w przycisk poniżej i wybierz pasujący termin. Wszystkie dostępne terminy znajdziesz w kalendarzu. Jeśli jakiś termin się nie wyświetla, oznacza to, że jest już zajęty.

 

Na konsultacji opowiesz mi o swoich wyzwaniach i dotychczasowych doświadczenia, dzięki czemu mogę stworzyć rozwiązanie szyte na Twoją miarę – najlepszą dla Ciebie drogę.

 

Dogrywamy szczegóły logistyczne, dokonujesz płatności za wybraną przez siebie opcję i umawiamy się na naszą pierwszą sesję, gdzie od razu przechodzimy do pracy.

 
Odbierz bezpłatny prezent: AFIRMACJE SZCZĘŚCIA

Tym samym zapisujesz się do newslettera, dzięki któremu będziesz otrzymywać informacje o najnowszych wydarzeniach oraz inspirujące wiadomości prosto na swojego maila!

Media społecznościowe

The Lighthouse Studio Sylwia Wiśniowska © 2024. All Rights Reserved.