Poznaj moje autorskie metody pracy

Let’s take the first step together and help you win your case.
We are here every step of the way.
apa

Analiza Programów Alternatywnych

Czym jest?

Autorska metoda wędrówki poprzez przestrzeń czasu, linii zdarzeń oraz inne wymiary w celu znalezienia najlepszej wersji siebie i możliwości transformacji życia.

Dla kogo?

Dla tych, którzy potrzebują podjąć decyzję, stoją na rozstaju dróg i zastanawiają się, która droga jest najlepsza? Zabieram je wówczas w podróż alternatywnych wcieleń aby przedstawić możliwości.

 
Skok w nowy wymiar świadomości

Ustawienia Kwantowe

Czym są?

Jest to kwantowe programowanie wielowymiarowe. Wykorzystujemy różne techniki i narzędzia, aby wprowadzić ogromną zmianę w twoim systemie ciała, przekonań oraz ducha. Jest to wymagająca sesja. Zalecana w pakiecie.

 
Dla kogo?

Dla osób, które wiedzą już, że w ich życiu powiela się konkretny schemat i chcą to zmienić wielowymiarowo. Ustawienia odnajdują wszystkie źródła problemu i pomagają przetransformować go w nowe możliwości. Znika lęk, przekonania, traumy. Zaczyna się nowa kreacja.

Programowanie TYLKO DLA CIEBIE

Nagranie personalizowane

Czym jest?

Tu jeszcze uzupełnić

 
Dla kogo?

Dla osób, które już mają pierwszy skok za sobą i są gotowe na samodzielną pracę. Nagranie jest przygotowane pod daną osobę. Szczegóły ustalamy przed nagraniem.

NIE WIESZ, CO SPRAWDZI SIĘ U CIEBIE NAJLEPIEJ?

Umów się na bezpłatną konsultację

Krok 1:
Umawiasz się na bezpłatną konsultację

Kliknij w przycisk poniżej i wybierz pasujący termin. Wszystkie dostępne terminy znajdziesz w kalendarzu. Jeśli jakiś termin się nie wyświetla, oznacza to, że jest już zajęty.

Krok 2:
Tworzymy plan działania dopasowany do Ciebie

Na konsultacji poznaję Twoje wyzwania i dotychczasowe doświadczenia, dzięki czemu mogę podpowiedzieć Ci, jaka droga będzie dla Ciebie najlepsza.

Krok 3:
Ustalamy ilość sesji i terminy naszych spotkań

Dogrywamy szczegóły logistyczne, dokonujesz płatności za wybraną przez siebie opcję i umawiamy się na naszą pierwszą sesję, gdzie od razu przechodzimy do pracy.

Konsultacja jest bezpłatna i ma nam dać możliwość poznania się oraz dobrania najlepszych rozwiązań dla Twojego wyzwania. Konsultacja nie jest bezpłatną poradą.