Skip to content Skip to footer

Prawdziwi “złodzieje” energii 💫🖤

Podróżniku!

Każdy z Nas urodził się z taką samą zdolnością do zarządzania energią i tak samo każdy z Nas jest samodzielnie odpowiedzialny za swoją energię.

Jeżeli przy jakiejś osobie czujesz się słabo to nie dlatego, że ta osoba jest wampirem energetycznym. Tylko dlatego, że…

Po prostu nie ma między Wami wymiany 💫

Ale jak to?

Kiedy ta osoba przepuszcza przez Siebie Twoją energię to Ty nie przepuszczasz przez Siebie jej energii bo jej nie kupujesz lub z nią nie rezonujesz. To tylko i wyłącznie Twoja odpowiedzialność, że nie jesteś na tę osobę otwarty lub, że nie masz odwagi wejść w wymianę energetyczną bo Ci nie pasuje. Jednak pamiętaj, że każdy kogo spotykasz pokazuje Ci ALBO KIM jesteś albo KIM nie jesteś a ta prawda tkwi… W TWOJEJ REAKCJI.

Wampiry energetyczne to osoby, z którymi nie rezonujemy bo nie chcemy przyjąć tego jacy są. Często przejawiają się w nich nieuleczone jeszcze wersje nas samych. Jeżeli tylko dopuścimy do siebie świadomość tego to takie osoby naturalnie przestaną pojawiać się w naszym życiu.

Osoby, które uważamy za wampiry pojawiają się w naszym życiu dla nas, nie przeciwko nam. Nasza zblokowana na nich reakcja sprawia, że nie czerpiemy energii z powrotem przy każdym spotkaniu dlatego czujemy wyczerpanie.

TAK! To ogromne zmęczenie i wyczerpanie rzeczywistością! 

W dzisiejszym świecie czujemy zatem coraz to większe wypalenie. Jest to spowodowane spalaniem ogromnej ilości UWAGI wobec rzeczy, które bodźcują nas energetycznie i przepalają system nerwowy. 

NASZA UWAŻNOŚĆ jest centrum kierownictwa ENERGETYCZNEGO. To na co poświęcamy UWAGĘ KARMIMY W NAS.

Ludzki wampiryzm energetyczny to bajka tych, którym łatwiej jest zwalić winę na to, “że ktoś mi zabrał” niż na fakt, że nie chciało się dokonać wymiany. Bardzo często dlatego, że nie przyjmuje się tego co inne niż NASZE EGO. Owszem to człowiek przyczynia się do wampiryzmu tworząc narzędzia bodźcujące ale sam w sobie jest generatorem energii a nie tylko samym biorcą.

Co zatem naprawdę wyciąga z Nas energię kiedy jesteśmy tak mocno zaaferowani iluzją, “że to na pewno inni ludzie nam zabierają?”

Oto lista ZŁODZIEI ENERGII, na których warto zwrócić uwagę aby przestać ich nieświadomie karmić:

1. Telewizja 

Reklamy serwują nam programowanie na pragnienia wobec przedmiotów, których nawet nie potrzebujemy.

2. Social Media

 Nie muszę chyba pisać jak bardzo przedstawiają nierealną rzeczywistość i cukierkowy świat, który omija prawdę bo jest niewygodna. Powoduje to, że jeżeli nasze życie nie wygląda jak z bajki to myślimy, że coś z nami nie tak.

3. Aplikacje

Niestety dostępność do źródeł bodźców sprawia, że uzależniamy się od naszych urządzeń, które wysyłają ogromne ilości szkodliwych fal niosących spustoszenie i dezorientację w naszych komórkach mózgowych.

4. Gry Komputerowe

Adrenalina wynikająca z możliwości złapania kontroli nad postacią czy sytuacją w świecie wirtualnym jest na tyle uzależniająca, że potrafimy godzinami spędzać czas poza światem.

5. Pornografia

To źródło satysfakcji seksualnej ale jedynie mentalnej bez wymiany energetycznej z drugą osobą. Jednym słowem karmimy się iluzją relacji seksualnej pozbywając się napięcia w ciele ale nie ma w tym głębszego połączenia emocjonalnego przez co święty rytuał jakim może być seks z drugą osobą staje się wyjałowiony z emocji a człowiek, który na to pozwala także z duszy.

6. Fast Food

Niestety “szybkie” jedzenie to często chemia i sztuczne składniki w tym biały cukier, który uzależnia co prowadzi do coraz częstszego sięgania po łatwe, gotowe dania z plastikowych opakowań. Im częściej karmimy się śmieciami tym niższy jest poziom naszej energii gdyż ciało większość czasu zajęte jest: oczyszczaniem jelit, regeneracją wątroby, usuwaniem toksyn, walką z niechcianymi składnikami tych tanich i szybko dostępnych rozwiązań kulinarnych. Skąd zatem brak energii? Ciało kieruje uwagę do środka chcąc się uleczyć podczas kiedy my szukamy powodów na zewnątrz. 

7. Kłótnie

Chęć postawienia na swoim zamiast szukania wspólnych rozwiązań danej sytuacji. Czysty, niezdrowy egoizm, który prowadzi do wałkowania tego samego tematu godzinami zamiast szybkiego znalezienia konsensusu. Skupienie na problemie zamiast na rozwiązaniu wyciąga energię gdyż uwagę kierujemy na brak rozwiązania.

8. Zakupy w galerii

Ilość reklam i produktów w takich miejsach, które bodźcują nasz układ nerwowy.

9. Stanie w korku

Niestety. Nie mamy na to wpływu ale czas spędzony w tym samym miejscu bez możliwości dalszego transportu powoduje, że nasza energia przyjmowania jest w zawieszeniu. Wciąż jest jednak spalana na skupieniu wobec tego co dzieje się dookoła.

10. Rywalizacja i wyścig szczurów

Chyba nie muszę rozwijać tego tematu. Kiedy skupiamy się na postępach i rozwoju innych to odciągamy swoją uwagę od siebie. Wówczas kiedy potrzebujemy energii do samorozwoju to już nam jej zwyczajnie brakuje. Zostawiliśmy ją w miejscach, które nie były związane z nami a z naszym  “rywalem”.

Jak ładować się energetycznie?
Nie ma nic prostszego!

♥️ Spotykaj się z ludźmi, których CHCESZ POZNAWAĆ (nie tylko mówić o sobie ale otworzyć się na SŁUCHANIE)

♥️ Rób często nowe, fascynujące rzeczy, 

♥️ Rozwijaj swoje zdolności, które dają Ci przyjemność,

♥️ Skupiaj się na rzeczach, które dają radość i świeżość,

♥️ Przestań wałkować te same tematy z tymi samymi ludźmi,

♥️ Wybieraj często nowe miejsca,

♥️ Pozwól sobie na stan ciszy w samotności, 

♥️ Spędzaj dużo czasu w naturze,

♥️ Jeżeli kochasz zwierzęta to spędzaj z nimi jak najwięcej czasu. One dają energię  bezwarunkowo.

♥️ Przestań poświęcać tak dużo uwagi na temat, który jest już zakończony i dobrze o tym wiesz,

♥️ Znajduj czas dla ukochanych osób i przyjaciół zamiast próbować zaimponować tym, którzy mają Cię gdzieś.

♥️ Jakkolwiek to brzmi – unikaj korków  😉 Zwłaszcza w przypadku gdy masz ADHD.

Wszystko zaczyna się od Nas i na Nas się kończy jeżeli coś nas zjada to TYLKO I WYŁĄCZNIE NIEUŚWIADOMIONA CZĘŚĆ NAS SAMYCH. 

Nie musisz być ani OFIARĄ ani KATEM  w energetycznej wymianie. Możesz być po prostu… odpowiedzialnym OBSERWATOREM I ODWAŻNYM AKTYWATOREM🤍💫🫶🏼

PRZYPOMNIJ SOBIE TYLKO KIM JESTEŚ ♥️

Spróbuj…to wystarczy

Sylwia Seya Wiśniowska 💫

Zostaw komentarz

Odbierz bezpłatny prezent: AFIRMACJE SZCZĘŚCIA

Tym samym zapisujesz się do newslettera, dzięki któremu będziesz otrzymywać informacje o najnowszych wydarzeniach oraz inspirujące wiadomości prosto na swojego maila!

Media społecznościowe

The Lighthouse Studio Sylwia Wiśniowska © 2024. All Rights Reserved.