Skip to content Skip to footer

“To Ty jesteś Bohaterką Pokrzywdzonej”

Kochana Kobietko! Często w trakcie transformacji jest trudno. Czasem poleją się łzy. Czasem chcemy się wycofać kiedy okazuje się, że padają niewygodne pytania, trudne tematy czy co więcej, trudne odpowiedzi. Wówczas zraniona część Ciebie wycofuje się z terapii lub całkiem odchodzi gdy jest niewygodnie. Kiedy to rozpada się cała iluzja i zaczyna boleć nie wizja, którą sobie wkręciliśmy lecz prawda, której nie dostrzegaliśmy w miejscach gdzie iluzja była dużo łatwiejsza. Tak łatwa jak stanowisko ofiary. Pokrzywdzonej biednej i zranionej. Czasami nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo przywiązani jesteśmy do roli tej pokrzywdzonej i cierpiącej. Jak bardzo chcemy być w tej roli pomimo tego, że jesteśmy silne i świetnie sobie radzimy. Czy to zatem naprawdę cierpimy czy tylko chcemy aby to ktoś usłyszał nasze cierpienie. Przyszedł i powiedział na głos, że to nie było dobre zachowanie, że ktoś nas skrzywdził. Potrzebujemy potwierdzenia zła. Robimy to ponieważ same nie mogłyśmy go pojąć. Bo jak można, bo dlaczego, bo za co? Wówczas nawet jak jest dobrze, to czekamy i wypatrujemy ataku bądź widzimy go nawet w aktach miłości. Dlaczego?

Czekamy na ratunek.

Takie dorosłe już poranione myślą, że ktoś przyjdzie i odkupi winy ich krzywd. Podczas gdy to One same są bohaterami, na których tak niecierpliwe czekają.

Tak naprawdę to maleńka, zraniona w nas czeka na naszą dojrzałą wersję, która przyjdzie i uratuje tę bezbronną wersję gdyż maleńka wtedy nie mogła zabrać głosu. Była za mała, nieświadoma, niewinna…

Oto oznaki, że Maleńka Pokrzywdzona w Tobie jest niezauważona, nieusłyszana przez co przejawia się w świecie zewnętrznym:

  • trafiasz na osoby, które przekraczają Twoje granice 
  • zawsze wiatr w oczy,
  • zawsze jest ktoś kto Cię skrytykuje,
  • jesteś niedoceniania za to do czego masz talent,
  • zawsze robisz za mało,
  • jesteś zła, że nie masz jeszcze tego czego pragniesz,
  • wszyscy są winni Twojego nieszczęścia,
  • nikt Cię nie rozumie,
  • wciąż potrzebujesz uwagi,
Kiedy nadchodzi moment transformacji?

Moment leczniczy tzw, Medycyna Prawdy Miłości to wówczas bardzo często Maleńka Pokrzywdzona się wycofuje. Nie rozumie, że Miłość ma różne oblicza a czasem jednym z nich jest zrozumienie, że stało się! I to już przeszłość.

Zraniona Kobieto:

Podczas gdy szukasz sprawiedliwości w Świecie to Maleńka Pokrzywdzona czeka na Ciebie na poziomie kwantowym w wymiarze dzieciństwa. Na odpowiedzialną Ciebie, dojrzałą Ciebie, która stanie w skutku Dorosłości. Przyjdzie wstawi się za nią, obroni. Warto zatem wejść w źródło samoistnej sprawiedliwości. Samostanowienia. Aktywować kobiecy potencjał:

Przyjmując Świat jaki jest aby móc go stworzyć takim jaki chce aby był.

Skoro Maleńka Pokrzywdzona przetrwała taką wojnę wtedy to znaczy, że dorosła Ty przetrwasz proces naprawczy już dziś. Masz wystarczająco siły. Inaczej nie wybrałabyś takich doświadczeń jako Dusza!

Dlatego nawet jeśli wymaga to inwestycji, czasu, zmiany, zrozumienia, pogodzenia się czy odwagi aby zacząć robić to co się kocha – transformuj🩷

Przyjmij to jak było – Pozwól sobie to poczuć.

Zrób tak jak chcesz aby było – Wyraź to kiedy chcesz! 

Daj sobie tyle czasu ile potrzebujesz.

Razem wspólnie możemy więcej. Możecie więcej..

Ty i Twoja Maleńka Pokrzywdzona, która jedyne na co czeka to abyś to właśnie Ty zobaczyła jej ból i zamieniła go w pocałunek czułej miłości.

Wszystko dobrze Maleńka! Już dobrze…🩷

Namaste

Seya

Zostaw komentarz

Odbierz bezpłatny prezent: AFIRMACJE SZCZĘŚCIA

Tym samym zapisujesz się do newslettera, dzięki któremu będziesz otrzymywać informacje o najnowszych wydarzeniach oraz inspirujące wiadomości prosto na swojego maila!

Media społecznościowe

The Lighthouse Studio Sylwia Wiśniowska © 2024. All Rights Reserved.