Skip to content Skip to footer

Radość – Wibracja wyższa od Miłości

Była u mnie kiedyś cudowna dziewczyna, która pogrążała się w swoich lękach i emanowała ciężką energią smutku, żalu, zazdrości i kontroli. Miała problemy w związku, które wynikały z trudnego do zrozumienia przez  nią  schematu rodzinnego gdzie kłótnie, krytyka i nienawiść były na porządku dziennym. Wykonałyśmy zatem hipnozę regresyjną, w której miała spotkać się z malutką wersją siebie, która była świadkiem bójki pomiędzy rodzicami. X ( tak ją nazwijmy ) kolejny raz nie chciała absolutnie w to wchodzić. Za każdym razem przerywała hipnozę tłumacząc, że nie jest w stanie na to patrzeć i że nie chce bo oglądała to całe życie. 

Powiedziałam jej wtedy: Jeśli na to nie spojrzysz prawdziwie to będziesz to oglądać w swoim życiu nieświadomie. 

Jej złość wobec mnie wzrastała gdyż prosiłam ją delikatnie o wykonanie czegoś co było wyjściem poza jej strefę komfortu. Tak złościmy się jak się boimy nowego, w tym przypadku nowej perspektywy. Wiedziałam to dlatego czule ją prowadziłam przez tą trudną emocję. Spokojnie tłumaczyłam, że jest to część ważnego procesu, który jest jedynie wyobrażeniem. Kiedy frustracja sięgała już zenitu powiedziałam: Opiszę Ci zatem co ja widzę. Widzę dwójkę zagubionych ludzi, którzy kiedyś byli w sobie zakochani tylko o tym zapomnieli i teraz myślą, że są wrogami. Czy ty też ich widzisz? 

X uśmiechnęła się pod nosem i powiedziała: „Tak dwójka wariatów!” Wtedy stanęłam po jej stronie i spytałam: Co za głuptasy no nie? X powiedziała: ”Straszne głuptasy”. 

Wiedziałam, że smutek był dla X ogromną strefą komfortu. Dlatego się zaśmiałam i podsumowałam ich: No dobra Wasza dwójka koniec tych szaleństw bo wyglądacie jak wściekłe surykatki…X się roześmiała i powtórzyła za mną. Nagle trudny obraz stał się boską komedią a my niczym wojownicy radości zmieniałyśmy rzeczywistość przez zrozumienie perspektyw zupełnie spoza strefy ciężkości.. Kilka dni później napisała do mnie jak podczas kłótni z ukochanym  dotarło do niej, że ona i jej partner to takie wściekłe surykatki i zapytała go:” Co my wyprawiamy?” i żadne z nich nie potrafiło odpowiedzieć na to pytanie. Wówczas X zrozumiała, że był to jedynie powtarzający się obraz tego od czego odwracała wzrok ze względu na trudne emocje. Emocje te zostały w tamtym momencie hipnozy przetransferowane. Relacja X oraz jej partnera zaczęła się zmieniać choć wyjście z cierpiętniczej strefy komfortu było trudne i wymagało czasu. Ostatecznie już wiemy, że było warto.

Ponieważ radość jest emocją naprawczą. Jest wysoko na skali poziomów wibracji. Jest nawet wyżej niż sama miłość. Jednak aby ją dosięgnąć potrzebujemy odczuć i zauważyć miejsca, w których spotkał nas smutek. 

Pozwólmy sobie w pełni odczuwać smutek aby dojść do sedna naszej tęsknoty: RADOŚCI.

My często tej radości nie przeżywamy nie tylko dlatego, że ciężko zrozumieć jest nam  smutek ale głównie dlatego, że boimy się utracić radość, którą wypełnia nasze serca wobec życia. Czasem jednak ta radość, nawet wywołana przez głupią uwagę może uleczyć bolesną sytuację. Natomiast kiedy zrozumiemy emocje smutku a szczególnie jej źródło to dopuścimy do siebie jego powody czyli tęsknotę za radością. Wtedy w całości otworzymy się także na transformację. Należy zrozumieć, że smutek jest strefą komfortu tak długo jak długo z nim chcemy walczyć. 

A co by było gdyby odwrócić ten proces i wejść w kwantowy tan od radości poprzez smutek do radości? To dopiero MAGIA.

Im większa radość w sercu tym większy smutek na samą myśl, że może się skończyć. Dlatego smutek jest często powodem strachu przed utratą radości. A to właśnie radość przynosi nam w życiu szczęście i spełnienie gdyż jest najwyższą z wibracji.

Pamiętajmy jednak najważniejsze: Smutek to smutek a radość to radość. Te emocje to dwie siostry bliźniacze, które potyrzebują siebie nawzajem i nawzajem się aktywują.

Smutek jest także piękną emocją bo mamy na niego dwa sposoby: RADOŚĆ lub PEŁNE PRZEŻYCIE i nie wiem jak Ty ale ja coraz częściej otwieram się na to pierwsze… 🤍💫🤭

Jeżeli zatem Twoje życie wypełnia SMUTEK to pamiętaj jej siostra bliźniaczka: RADOŚĆ czeka na swoją kolej.

Ucałuj więc SMUTEK w czółko i przytul zapomnianą RADOŚĆ aby podnieść swoje wibracje do MAXIMUM.

Bracie, Siostro

Namaste

Sylwia Seya WIśniowska

Zostaw komentarz

Odbierz bezpłatny prezent: AFIRMACJE SZCZĘŚCIA

Tym samym zapisujesz się do newslettera, dzięki któremu będziesz otrzymywać informacje o najnowszych wydarzeniach oraz inspirujące wiadomości prosto na swojego maila!

Media społecznościowe

The Lighthouse Studio Sylwia Wiśniowska © 2024. All Rights Reserved.