Skip to content Skip to footer

Co to jest skok kwantowy i jak go wykonać właściwie?

Czy wiesz, że  możesz zmieniać wymiar swojej rzeczywistości zaczynając zupełnie nowe życie z wyższym poziomem świadomości?

Jesteś połączony z Boską Matrycą i możesz dobrowolnie wybierać jakiej rzeczywistości pragniesz. Wystarczy Ci uświadomienie sobie podstawowych poziomów świadomości, połączenie rozumu z sercem, prawdziwy manifest duszy oraz właściwe przekierowanie całości do aktywacji pełnego potencjału życia w materii.

Pewnie uśmiechasz się teraz pod nosem i myślisz “Jasne, wystarczy tylko…”

Brzmi jak historia z bajki prawda? A jednak jest to rzeczywistość naukowa a tylko ten kto sprawdzi to w pełni może temu naprawdę spróbować zaprzeczyć. “Spróbować” gdyż ten kto wykonał skok kwantowy świadomości z odwagą i w pełnej determinacji wie, że wówczas nie ma powrotu do starego systemu myślenia.

Wraz z kolejnymi linijkami będziesz dokonywać coraz to większych weryfikacji czy skok kwantowy to coś dla Ciebie czy nie jesteś jeszcze na to gotowy. Jestem natomiast przekonana, że prędzej czy później spróbujesz gdyż coraz to więcej osób otwiera się na wielowymiarowe postrzeganie życia.

Aby przybliżyć Ci temat kwantowej transformacji pozwól, że zadam Ci najpierw kilka pytań:

Czy masz świadomość, że człowiek ma swoją energię?

Czy wiesz z czego składa się człowiek?

Czy człowiek ma własne pole elektromagnetyczne?

Czy wiesz czym jest sieć neuronowa i co w sobie zawiera?

Czym są emocje oraz odczuwanie przyjemności?

Czy wierzysz w miłość i w to, że wybór jej jest w stanie przyciągnąć ci wszystko czego pragniesz?

Czy w człowieku żyje ukryty potencjał i możemy aktywować w sobie wszystko co potrafili nasi przodkowie?

Jakie informacje tworzą człowieka takim jaki jest?

Skąd biorą się jego wybory, które wpływają na wszystkie jego losy?

Skąd płynie świadomość ludzka i czy można połączyć się z pełnym potencjałem świadomości oraz aktywować?

Czy trauma blokuje przepływ potencjału życia?

Jeżeli dzięki tym pytaniom już pojawia się chęć odkrywania a Ty zaczynasz aktywować swoje postrzeganie rzeczywistości i wciąż tu jesteś to Gratulacje! Teraz pozwól, że przedstawię Ci czym jest zatem Boska Matryca:

Boska Matryca to energetyczne pole cudownej informacji, z którego wszystko jest stworzone. To sieć zjednoczenia wielowymiarowego, która sprawia, że jesteśmy wszyscy dziećmi jednego Źródła a równocześnie możemy dostroić się do każdej rzeczywistości jakiej pragniemy dzięki uważności. Potrzebujemy być jedynie połączeni z tym polem w całości materii a kluczem do wykonania takiego skoku jest nasze serce.

Czyli Boska Matryca to wszystko co widzisz, słyszysz, czujesz, tworzysz, karmisz się tym, wdychasz a równocześnie tworzysz. Brzmi dziwnie a jednak to przecież nasza rzeczywistość! Rzeczywistość, którą tworzymy i której doświadczamy.

Ja wiem, że koncepcja zmiany rzeczywistości i manifestowania wszystkiego, czego pragniemy na raz, może wydawać się wstępnie przerażająca ale zaufaj mi, że jest jak najbardziej możliwa i może być nawet przyjemna. Musisz jednak wiedzieć na co warto zwrócić uwagę i jak wykonać proces aby nie zrobić sobie krzywdy!

Na temat skoków kwantowych możemy przeczytać w sieci mnóstwo różnych informacji natomiast należy pamiętać aby zachować trzeźwość umysłu i zdrowy rozsądek, ponieważ nie wszystkie procesy przedstawiane w mediach są opisane w pełni. Często brakuje w nich merytoryki, brakuje podejścia mentalnego, terapeutycznego czy pedagogicznego. Brakuje w nich uziemienia! Mogą być zatem źle odebrane a niepełny proces nie przyniesie właściwych efektów co doprowadzi do zawodu, zniechęcenia a nawet depresji danej jednostki.

Źle zrozumiana metoda, techniki wizualizacji, ćwiczenia oddechowe czy nawet sposób wprowadzania w stan relaksacji mogą przynieść więcej szkody niż pożytku.

W dobie tak rozszerzonego marketingu online, informacje które płyną od różnych trenerów czy instruktorów są bardzo rozbieżne gdyż często są ograniczone przez brak postrzegania wielowymiarowego oraz uziemienia.

Przez oderwanie kontaktu z rzeczywistością niektórych “Guru”, skoki kwantowe są odbierane jako szamanizm czy magiczny rytuał, który jest przedstawiany jako sekretny klucz do szczęścia. Wiele osób zniechęca tak przedstawiony temat, któremu brakuje zdrowego rozsądku przez co nawet nie próbują go pogłębiać. To wielka szkoda bo świadomie i mądrze wykonany skok kwantowy może na zawsze odmienić Twoje życie!

Dlatego warto otworzyć się na ten niesamowicie mocny proces z pełną świadomością oraz chęcią poznania tematu w całości. Jeśli jesteś już w tej podróży to pamiętaj aby nie zatracić w tym Miłości do życia i człowieczeństwa a także zdrowego rozsądku. 

Dlaczego?

Ponieważ jesteśmy istotami wielowymiarowymi, które jednak korzystają ze śmiertelnego ciała 3D. Ryzykowanie życia czy zdrowia na rzecz szybkiej gratyfikacji nie jest dobrym wyjściem. Często bowiem na skutek dziecięcego egocentryzmu, przedstawiamy sobie świat iluzji jako bardziej korzystny co zmusza do ucieczki od rzeczywistości. To niebezpiecznie cienka granica pomiędzy komfortem marzeń a światem rzeczywistym, który ma wiele barw. To właśnie te różnorodne barwy nadają naszemu życiu prawdziwy smak nie wykluczając w żaden sposób spełnienia, sukcesu czy szczęścia a wręcz czyniąc je bardziej docenionymi. To właśnie nasze niepowodzenia sprawiają, że zaczynamy doceniać to co jest dobre. Szkoda tylko, że czasem potrzeba dużo pokory aby to zrozumieć.

Czym są skoki kwantowe?

Skoki kwantowe to potężny proces, który pomaga wykorzystać moc pola kwantowego Boskiej Matrycy. To pole jest źródłem całego potencjału we wszechświecie i można do niego dotrzeć za pomocą różnych medytacji.

Stosując metody do wykonania procesu skoku kwantowego, możesz ujarzmić moc energii w swoim życiu i wykorzystać ją do manifestowania swoich pragnień. Metoda ta polega na skupieniu się na konkretnych pragnieniach lub celu poprzez użycie wizualizacji i mocy umysłu, aby „wskoczyć” do równoległego wszechświata. Wszechświata, w którym ten cel został już osiągnięty. Wszystko po to aby Twój obecny umysł połączony z ciałem miał dowód pozytywnych odczuć w ciele kiedy cel zostanie już osiągnięty.

Czyli czucie to podstawa programowania umysłu.

Ale to nie wszystko! Aby pozostać w nowym wymiarze i nie skopiować w nim programów z poprzedniego należy dostosować wibracje w ciele. Inaczej po wykonaniu skoku nasze stare reakcje, przekonania, nawyki oraz myśli mogą zamienić nowy wymiar w stary.

Co to oznacza?

Oznacza to, że jesteś nie tylko świadomością ale zarządzasz awatarem, ciałem, które próbuje odnaleźć się w każdym programie i potrzebuje się do niego dostosować. 

Nie jesteśmy w stanie wykonywać trwale skoków kwantowych bez szacunku do naszej ziemskiej rzeczywistości i natury ciała.

Potrzebujemy podnosić wibracje w ciele fizycznym poprzez:

Wysokowibracyjną dietę ( Ciało Fizyczne )

Poprzez nowe myśli ( Mental )

Poprzez Nowe wzrost inteligencji emocjonalnej ( Emocje )

Poprzez aktywacje Ducha ( Połączenie Serca z rozumem )

Te wszystkie elementy są tak samo ważne inaczej zmiany nie będą trwałe a Ty szybko będziesz spadać do starej rzeczywistości. Jesteś Boską Świadomością, której słucha ciało ale….Matka Natura jest Matką Twojego ciała i należy jej się także szacunek.

Jesteś Boskim dzieckiem zarówno Matki Natury jak i Ojca Świadomości. Pamiętaj o jednym i drugim 

To bardzo ważne aby pamiętać o tym kim jesteśmy, skąd pochodzimy. Nie bez powodu wybraliśmy sobie takie życie. Zostało ono stworzone na wzór i podobieństwo Boskiej prawdy ale także świadomych bądź nieświadomych decyzji, które niosły za sobą różne konsekwencje. Życie płynie sobie w Tobie naturalnie. Twój spokój oraz uważność, które są poza strachem aktywują kolejne potencjały Twoich możliwości.

Możesz mieć wszystkie, najbardziej zaawansowane narzędzia do zmiany rzeczywistości ale pamiętaj o Miłości. Ona pomoże Ci dotrzeć do celu, osiągnąć sukces a przy okazji nie popaść w odczucie pustki, która często towarzyszy tym, którzy ślepo pędzili w stronę jak największego rozwoju oraz obfitości materii. Zgubili po drodze serce a na końcu nie zostało już nic do kochania. Bo okazało się, że to droga była celem a nie sam cel.

Jednak Ciebie to nie spotka…bo jakimś cudownym, Boskim przeznaczeniem jesteś tutaj. Czytasz ten wpis i już właśnie w tej chwili możesz uchwalić swoje serce oraz swój rozum równocześnie.

Tu i teraz.

Co możesz zyskać dzięki manifestacji skoków kwantowych?

Wszystko czego potrzebuje Twoja Dusza!

Ból, zranienie, żal i niedobory finansowe mogą zniknąć dzięki zmienia przekonań oraz negatywnych reakcji emocjonalnych, które wpływają na fizjologię a także wibracje ciała . Uwolnienie się od toksycznych relacji, toksycznych nawyków czy stylu życia.

Wymarzony dom, wymarzona kariera, wymarzony partner, wymarzona firma – wszystko to stanie się częścią nowej rzeczywistości. 

Boska obfitość zaczyna się od aktywacji wewnętrznego Nieba.

To nie jest tylko jakaś magiczna koncepcja, ale rzeczywistość naukowa. Fizyka kwantowa jest realna.

Masz tę moc teleportacji pomiędzy różnymi rzeczywistościami. Wszystko, czego pragniesz, już istnieje, a część twojej świadomej istoty już żyje tymi marzeniami.

Możesz przejść do tej rzeczywistości za pomocą skoku kwantowego, ale najpierw musisz zrozumieć, co to jest i jak to zrobić. Możesz zacząć wprowadzać tę kwantową zmianę już w tej sekundzie.

Zanim jednak poznasz technikę pozwól, że przedstawię Ci historię skoków a także porównanie jej ze współczesną rzeczywistością.  W końcu nauka idzie do przodu, my się rozwijamy i udoskonalamy.

Historia skoków kwantowych a współczesna nauka

Medytację skoków kwantowych praktykowano od czasów starożytnych, ale ponad sto lat temu to Niels Bohr zaproponował jako pierwszy koncepcję skoku kwantowego. Swoją teorię przedstawił poprzez model atomów. Od tamtego czasu fizyka kwantowa przeniknęła świat w nieprzewidywalny sposób.

Początki praktyki

Korzenie manifestacji skoków kwantowych można prześledzić w klasycznych wschodnich przekonaniach i technikach duchowych. Na Wschodzie medytację stosowano w celu osiągnięcia głębszego poziomu świadomości i wykorzystania możliwości psychiki.

Na przestrzeni lat stosowano wiele różnych strategii medytacyjnych w celu zbadania granic możliwości ludzkiego umysłu. Medytacja manifestacji skoków kwantowych to jedna z takich strategii, która ostatnio zyskuje coraz większą sławę.

Możliwość skoków kwantowych została także uznana przez dr Amita Goswamiego, fizyka kwantowego i nauczyciela religii, który stwierdził, że skoki kwantowe można wykorzystać w celu dotarcia do wybranych czynników rzeczywistości.

Twierdził on, że rzeczywistość nie jest jeszcze ustalona i składa się z nieskończonej liczby potencjalnych czynników, które ją tworzą. Do tych możliwych rezultatów możemy dotrzeć poprzez intensywność kontemplacji perspektyw. Doktor Goswami mówi również, że intensywność uważności można wykorzystać do wykonywania skoków kwantowych. Pozwalając nam dotrzeć do wyższych poziomów świadomości i potencjałów, które nie są dostępne w świecie fizycznym.

Kolejną z osób, która praktykuje skoki kwantowe tworząc kursy oraz medytacje kwantowe a jego transformacje są coraz bardziej popularne jest także dr Joe Dispenza.

Możesz mieć wszystkie, najbardziej zaawansowane narzędzia do zmiany rzeczywistości ale pamiętaj o Miłości

Jestem niezmiernie wdzięczna Dr Amitowi Goswamiemu za łączenie nauki z duchowością oraz za książkę “Fizyka Duszy” . Cieszę się, że nie jestem sama w swoim wielowymiarowym postrzeganiu ponieważ we wszystkich poznanych mi wcześniej teoriach często brakowało mi jednak Ducha oraz szczególnego podkreślenia szacunku do ludzkiego życia a w tym Matki Natury. Pomimo, że poznałam jego nauki dość późno to są one dla mnie cudownym potwierdzeniem moich tez, do których dochodziłam przez ostatnie lata.

Na rynku, szczególnie polskim rynku, jest dużo niezrozumienia co do kwantowej transformacji. Świadomość budzi się delikatnie ale wśród wielu trenerów brakuję albo uziemienia albo Ducha a przede wszystkim szacunku. Ogólnie do życia samego w sobie takim jakim jest.

Czuję w sobie kwantowego aktywistę jakim nazwał się kiedyś Dr Goswami. Czuję, że należy o tym mówić i że warto zadawać sobie metafizyczne pytania w drodze do kwantowej przemiany a szczególnie czym jest nasze “Dlaczego?”

Chodzi mi o pytanie “dlaczego”, skąd chęć ucieczki do innego wymiaru? SKąd chęć transformacji? Dlaczego chcemy zmiany? Czy inna rzeczywistość to naprawdę to czego potrzebujemy czy może uciekamy od czegoś od czego nie da się uciec a po prostu należy przyjąć w pełni a tym “czymś” jest samo życie?

Przez lata w kwantowej transformacji u swoich podopiecznych obserwowałam jak osiągają sukcesy a potem znów wraca pustka. Tak jakby ten sukces nie był odpowiedzią.

Prawda jest taka, że odpowiedzią jest Miłość. Miłość do życia…to Ona prowadzi do szczęścia w każdym wymiarze.

Dlatego szanuję nauki wszystkich praktyków kwantowej transformacji ale osobiście sama staję w skutku i decyzji uszanowania także Duszy, naszego ciała, natury oraz Ziemi, na której pojawiamy się aby z szacunkiem korzystać z wszystkich jej darów.

Dlatego będę podkreślać, że pojawiłeś się tu podróżniku aby doświadczać tego świata nie bez powodu. Nie pojawiłeś się tutaj po to aby stąd uciekać.

To krótka podróż dlatego doświadczaj i smakuj jej z pełną świadomością, że jest tylko chwilowa.

Jak wykonać skok kwantowy?

Praktyka Manifestacji Skoków Kwantowych jest formą medytacji, którą można wykonywać w dowolnym miejscu i czasie. Ważne jest, aby znaleźć wygodne i ciche miejsce do medytacji, ponieważ nic nie może nam przeszkadzać w tym procesie

Możesz użyć medytacji skoku kwantowego, aby wskoczyć do pożądanej rzeczywistości. Lub po prostu połączyć się ze swoją świadomością, która już osiągnęła Twoje pragnienia.

Możesz także stworzyć pożądany wymiar a następnie się z nim połączyć.

Korzystanie z medytacji z przewodnikiem, w której wszystko jest wytłumaczone może pomóc Ci w płynnej zmianie programów oraz aktywacji ukochanej rzeczywistości. Dzięki temu taki proces może być bardziej relaksujący. 

Kroki wykonania skoku:
1. Zacznij od stanu relaksacji:

Ważne jest, aby Twój stan umysłu był spokojny i zrelaksowany, zanim usiądziesz do medytacji. Jest to jedna z zaawansowanych technik medytacji. Ułatwi to dostęp do uśpionych części podświadomości. Możesz także skupić swoją uwagę na oddechu, aby zachować spokój, nawet podczas medytacji.

Potrzebujesz pozwolić sobie na oderwanie się od obecnej rzeczywistości. Proces odpuszczania staje się dużo łatwiejszy, gdy pozwalasz swojemu umysłowi oraz ciału głęboko się zrelaksować.

2. Otwórz swój umysł na postrzeganie wielowymiarowe:

Nastawienie jest niezwykle kluczową częścią, jeśli chodzi o przeskoczenie rzeczywistości. Jeżeli uda Ci się otworzyć swój umysł na to, że jesteś w stanie odbyć podróż do upragnionej rzeczywistości. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz poświęcić trochę czasu na dalsze zapoznawanie się z nauką o kwantach. Musisz być w stanie uwierzyć w ideę, że możesz osiągnąć alternatywne stany świadomości.

To alternatywny stan umysłu, który pozwoli ci zdobyć postrzeganie z poziomu Twojego potencjału, zdobyć wiedzę i pomysły z tej części ciebie, która już istnieje w obfitości. Kontynuuj głębokie oddechy i uważność nad swoim sposobem myślenia.

Możesz także przygotować się na skok do rzeczywistości, używając afirmacji, gdy jesteś w głębszym stanie relaksu.

AFIRMACJE WSPIERAJĄCE KWANTOWY SKOK


Jestem bezpieczny i szczęśliwy w szczęśliwym wymiarze,


Jestem połączony z Boską Matrycą Miłości i Obfitości gdy czuję się naturalnie dobrze,


Kocham Życie a ono Kocha Mnie w stanie Obfitości,


Mam już wszystko w ukochanym wymiarze, jestem spełniony,


To ja jestem Bogactwem oraz Obfitością,


Czuję Miłość w stanie Bogactwa,


Czuję Bezpieczeństwo w stanie Spełnienia

3. Wyobraź sobie, że jesteś w przestrzeni wolnej od chaosu:

Wyobraź sobie, że jesteś w bezpiecznej przestrzeni. To będzie Twoje miejsce, z którego przeniesiesz się do upragnionej rzeczywistości. Możesz sobie wyobrazić przestrzeń i galaktyki łączące Cię z wszechświatem. Skoncentruj się na myśli, że jesteś jednością ze wszechświatem i wszystkimi jego rzeczywistościami. Z tego miejsca możesz przenieść wszystkie swoje pragnienia do swojej rzeczywistości lub możesz także przeskoczyć do innej rzeczywistości.

4. Wizualizuj wszystkie szczegóły pożądanej rzeczywistości:

Manifestacja stanie się częścią twojej rzeczywistości tylko wtedy, gdy zwizualizujesz ją z każdym najdrobniejszym szczegółem. Słuchaj swojego serca i skup się na swoim pragnieniu lub celu. Podczas wizualizacji staraj się także zwracać uwagę na uczucie wdzięczności, radości, podekscytowania i nadziei. Wyobraź sobie, że żyjesz życiem, o jakim zawsze marzyłeś.

Zwracaj uwagę na każdy szczegół!

5. Poczuj, że ta rzeczywistość jest już Twoja:

Sekretem jest czucie, które pojawia się w trakcie wizualizacji. Po pierwsze odczucia potrzebują być przyjemne. Jeżeli pierwsze co się pojawia to frustracja, że jeszcze tego nie ma, to płynie to z pozycji strachu. Wówczas co robi Twój umysł? Oddala Cię od Twojego celu jeszcze bardziej. Dlaczego? Ponieważ kojarzy się on z negatywnymi odczuciami. Dlatego wiara jest częścią Twojej manifestacji. Ponieważ brak wiary będzie prześladował Twojego avatara niezależnie do jakiego wymiaru trafisz.

6. Otwórz się na wiarę w niewidzialne:

Kiedy wychodzisz z medytacji potrzebujesz wiary wobec wszystkiego dobrego o czym myślałeś i co czułeś. Wiary w to, że gdy otwierasz oczy, staje się to Twoją rzeczywistością ponieważ już jest częścią Twojej rzeczywistości. Potrzebujesz się jedynie do niej dostroić. Może to wydawać się dziwne, ale pozwól sobie uwierzyć, że otwierasz oczy w zupełnie innej już rzeczywistości. W rzeczywistości, w której osiągasz swoje cele i marzenia lekko i przyjemnie. Oczywiście pamiętaj o tym, że jeżeli np. marzysz o ferrari na swoim podwórku to po medytacji patrząc przez okno nie pojawi się ono tam nagle. (No chyba, że będzie przejeżdżać ulicą ). Jednak gdy mocno połączysz się z tym odczuciem przyjemności jazdy ferrari to Twój umysł zrobi wszystko aby podsunąć Ci możliwości zdobycia go: albo zarobienia na taki samochód albo chociażby przejechania się nim. Dlatego w swoich medytacjach warto być bardziej precyzyjnym. Potrzebujesz wiedzieć jak to jest nie tylko jeździć takim samochodem ale być jego właścicielem.

7. Dostrzegaj wszystkie zmiany po!

Pozwól sobie dostrzegać najmniejsze zmiany po procesie. Nawet to, że sąsiad na Ciebie w końcu spojrzał a może ekspedientka przy kasie w końcu się uśmiechnęła. Uważność wobec każdej pozytywnej zmiany otworzy Ci drzwi do kolejnych, większych procesów.

Proces skoku kwantowego to od szczegółu do ogółu. Dostrzeganie małych zmian prowadzi do tych wielkich.

Wiara naprawdę czyni cuda. 

To WIARA naprawdę czyni cuda!

Niestety wiarę w szczęście życia blokuje strach wynikający z traumy. Dlatego, warto jest się otworzyć na zmianę rzeczywistości poprzez połączenie skoków kwantowych z terapią. Szczególnie taką, która pomoże Ci pokochać Siebie w pełni i zrozumieć cały proces trudnej transformacji.

Z kolei narzekanie i powtarzanie wciąż tych samych czynności, słów, zdań, w ten sam typowy sposób, bez zmiany naszego nastawienia i z tą samą frustracją, że “nic nie ma a ja jestem taki nieszczęśliwy” może ściągać nas jeszcze bardziej w dół. Dlatego skok kwantowy jest dobrym wsparciem w terapii, zwłaszcza traumy czy depresji, jednak nie zastąpi jej. Jeżeli mamy zaburzenia czy jesteśmy w stanie depresji to warto pamiętać, że skok kwantowy może być trudniejszy. Jednych będzie wspierał a innych pogrążał. Zdrowy rozsądek jest tutaj podstawą do wykonania pełnego procesu.

Wiem, że teraz metoda manifestacji skoku kwantowego może wydawać się nieco przytłaczająca. Możesz także czuć się zmęczony czytając tego bloga ponieważ właśnie zdajesz sobie sprawę, że wiele rzeczy jest bardziej możliwych niż Ci się wcześniej wydawało a jednak na drodze stoi wiele różnych czynników, których spełnienia należy się podjąć aby doszło do transformacji. Jedne z nich mogą być bardziej a drugie mniej wymagające w zależności od stanu, w którym jesteś. Natłok nowych informacji także może być przytłaczający. Dlatego korzystanie z medytacji prowadzonej przyniesie Ci najwięcej wsparcia na początek.

Chcę także abyś wiedział, że przytłoczenie i zmęczenie po wykonaniu medytacji skoku wynika z procesu aktywacji neuronowej oraz komórkowej w Twoim ciele. To także jest proces przejściowy oraz jedno z wyzwań, z którymi mierzą się skoczkowie. Jednak jest tyle dobrych skutków procesu, że naprawdę warto się na niego zdecydować.

Jakie korzyści możesz zyskać dzięki skokom kwantowym?

Kwantowa transformacja przynosi wiele wspaniałych korzyści. To świetne narzędzie do rozwoju duchowego, samopoznania, osiągania sukcesów oraz życiowych postępów.

Wykorzystując moc intencji i wizualizacji, medytujący mogą używać skoków kwantowych, aby uzyskać dostęp do wyższych poziomów świadomości. Za pomocą tej metody aktywujemy najwyższy potencjał poprzez uświadomienie sobie odczuć, które pojawiają się w nas kiedy zrozumiemy na ile nas tak naprawdę stać!

Pozytywne skutki aktywacji potencjału?:

1. Zmniejsza stres i niepokój:

Proces medytacji w naturalny sposób zmniejsza stres i niepokój. Łącząc się ze potencjałem czujesz się także znacznie bardziej spokojny. 

2. Umiejętność rozwiązywania problemów:

Dzięki medytacji uzyskujesz dostęp do podświadomości oraz intuicji. Twoja podświadomość ma dostęp do wszystkich wniosków płynących z Twojego zbiorowego sumienia. Sumienie i wszystkie informacje przechowywane w podświadomości pomagają doskonalić umiejętności rozwiązywania problemów.

3. Kreatywność:

Stajesz się bardziej kreatywny i produktywny. Wszechświat jest źródłem wszystkich mocy twórczych, a przepływ Twojej kreatywności wzrasta wraz z tym połączeniem. Akt medytacji i skupienia pomaga również uzyskać dostęp do stanu przepływu, który zwiększa produktywność.

4. Przejrzystość umysłu:

Regularna medytacja zwiększa poziom przejrzystości i skupienia w Tobie. Medytacja kwantowa pomaga również uzyskać większą przejrzystość, gdy badasz swoje życie z różnych perspektyw.

5. Łączy się z Boskim JA:

Łączenie się ze swoją Boskością staje się naturalnością. Twój Boski Potencjał jest również połączony z twoimi innymi świadomościami w polu kwantowym.

6. Pozytywne rezultaty:

Kiedy dokonujesz manifestacji skoku kwantowego, łączysz się z częścią siebie w świecie, w którym pożądana rzeczywistość już istnieje. Zwiększa twoją zdolność manifestacji, pomagając ci uwierzyć i połączyć się z tym twórczym przepływem. Dzięki temu przypływowi kreatywności zaczniesz manifestować bardziej pozytywne rezultaty swoich wysiłków w obecnej rzeczywistości.

Wady i zagrożenia procesu skoku kwantowego

Ryzyko i niebezpieczeństwa związane z medytacją skoków kwantowych.

Ta forma medytacji jest zwykle bezpieczna dla większości ludzi. Jednakże może istnieć potencjalne ryzyko lub niebezpieczeństwo, ponieważ jest to medytacja zmieniająca świadomość. Uświadomienie sobie tych zagrożeń może pomóc zachować bezpieczeństwo podczas medytacji.

Co może zatem stać się podczas procesu jeżeli brakuje nam pełnej świadomości podczas skoku?

1.Można stracić kontakt z rzeczywistością. Możesz zacząć czuć się, jakbyś nie należał do świata, w którym żyjesz.

2. Niepokój psychiczny może być również wynikiem angażowania się w medytacje zmieniające rzeczywistość. Możesz czuć się przytłoczony i niespokojny z powodu tych wszystkich wizualizacji oraz informacji. Możesz czuć zagrożenie utraty życia, które odchodzi.

3. Jeśli medytacja nie zostanie wykonana prawidłowo, możesz również doświadczyć dyskomfortu fizycznego. Stres i napięcie mięśni podczas medytacji mogą również powodować nudności i bóle.

4. Może również zakłócać codzienną rutynę. Jeśli medytujesz bez żadnych wskazówek, możesz stracić poczucie czasu i medytować godzinami.

Możliwe jest również, że zaczniesz nadmiernie angażować się w samą medytację i przyjmiesz przekonania, które nie służą Tobie i Twojemu rozwojowi.

Wykonuj skoki kwantowe świadomości ale…pamiętaj o rzeczywistości!

Te zagrożenia mogą spotkać tylko osoby, które postrzegają kwantowy proces jako narzędzie, które obejmuje jedynie umysł czy emocje. Jeżeli zachowasz zdrowy rozsądek oraz właściwe uziemienie, jesteś bezpieczny! Pozwól, że przedstawię Ci o jaki szacunek oraz pokorę wobec życia należy zachować aby nie popaść w egzystencjalną pustkę:

Szacunek do życia i ciała, które obecnie mamy,

Świadomość swojej obecnej tożsamości,

Świadomość reakcji emocjonalnych,

Świadomość naszych codziennych działań oraz nawyków a także ich źródła,

Świadomość wyrażanych słów, które wpływają na naszą rzeczywistość

Świadomość przekonań oraz ich źródła,

Zrozumienie oraz szacunek do tego co było jest i będzie,

Zrozumienie starej wersji siebie oraz świata,

Miłość do siebie oraz świata,

Wszystko to z pełną świadomością podstaw manifestacji ciała oraz zachowania równowagi w energii. Do wykonania skoku kwantowego potrzebujemy pełnego czucia oraz wizualizacji. Z kolei do manifestacji potrzebujemy aktywacji wszystkich poziomów świadomości. Ja korzystam z 9 i polecam każdemu wychodzić na wyższe poziomy świadomości ponieważ to pomaga się nam rozwijać i zatwierdzać proces.

Manifestujemy oraz programujemy przez 9 poziomów świadomości:

1. Ja Jestem,

2. Ja Czuję ,

3. Ja działam,

4. Ja kocham,

5. Ja wypowiadam,

6. Ja  widzę,

7. Ja rozumiem,

8. Ja mam świadomość zrozumienia procesu,

9. Ja mam świadomość, że rozumiem proces, który został wykonany z uważnością wobec przeszłości, w teraźniejszości z pełną świadomością potrzeb przyszłości.

Istnieje nieskończona ilość poziomów świadomości gdyż jesteśmy istotami wielowymiarowymi, które są w ciągłym rozwoju. Wraz z rozwojem człowieka wzrastają możliwości. Natomiast do pełnej manifestacji w materii potrzebujemy minimum pierwszych 5-ciu poziomów a do pełnego zatwierdzenia procesu, 9-ciu.

Pełna transformacja i zatwierdzenie to jak widzisz wielowymiarowy proces. Z kolei zachowanie upragnionego wymiaru to ciągły rozwój, zdrowe nawyki, nieustająca nauka i praktyka, codzienna medytacja i zachowanie trzeźwości umysłu oraz uziemienia.

Pamiętaj, że proces wykonania skoku kwantowego to nie jest sama medytacja. Jak widzisz jest to podróż wykorzystująca wszystkie zmysły w każdym świadomym wymiarze oraz linii czasowej, do której masz dostęp.

Potrzebujesz nauczyć się medytować, być w uważności, wizualizować, znać swoje wartości, wiedzieć czego chcesz , czuć i przede wszystkim KOCHAĆ TEN PROCES.

Jeżeli wykonasz już skok to warto także zwrócić uwagę na stan zatwierdzenia, który pomaga Ci na zawsze cieszyć się kwantową świadomością.

Oto lista, której potrzebujesz aby mieć pewność, że idziesz po świadomość kwantowej inteligencji i nie zamierzasz się cofać:
 • Wysokowibracyjna dieta, 
 • Nowe nawyki, 
 • Czynności podnoszące wibracje, chęć pasji
 • Świadomie wypowiadane słowa, 
 • Reakcje emocjonalne, Inteligencja emocjonalna na wysokim poziomie
 • Praca z mentalem, uświadomione przekonania
 • Praktyka wizualizacji, Umiejętność medytacji
 • Praktyka Uważności, umiejętność skupienia się
 • Uziemienie, Świadomość rzeczywistości jaka jest,

Podstawą skoków jest wzrastająca świadomość, otwarte czucie, serce oraz:
Wiara, wiara i jeszcze raz wiara,
a w szczególności praktyka wynikająca z tej wiary czyli nasze ruchy kwantowe.

Czym są z kolei ruchy kwantowe? O tym już innym razem…;-)

Narazie niech to się w Tobie ułoży….

Namaste

Seya

2 Komentarz

 • Kamil
  Posted 23/01/2024 at 18:11

  Świetny artykuł! Bardzo merytoryczny i wyczerpująco tłumaczący skoki! Dziękuję, że się dzielisz!

 • Jadzia
  Posted 23/01/2024 at 18:22

  Bardzo dziękuję! Merytorycznie i dokładnie objaśnione i bez oderwania od rzeczywistości co się często zdarza. Pozdrawiam 😉

Zostaw komentarz

Odbierz bezpłatny prezent: AFIRMACJE SZCZĘŚCIA

Tym samym zapisujesz się do newslettera, dzięki któremu będziesz otrzymywać informacje o najnowszych wydarzeniach oraz inspirujące wiadomości prosto na swojego maila!

Media społecznościowe

The Lighthouse Studio Sylwia Wiśniowska © 2024. All Rights Reserved.